FARMASİ’YE NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

  FARMASİ’YE NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

  Farmasi’ye girişimci olmak için adı, soyadı, doğum tarihi (gün/ ay/ yıl) , TC kimlik numarasının doğru olarak girilmesi zorunludur.

  FARMASİ GİRİŞİMCİSİ NE DEMEKTİR?

  Farmasi’ye kayıt olup Farmasi yönetmeliğini onaylayan ve farmasi tarafından kayıt işlemi onaylanarak düzenli kazanç elde etmek isteyen kişiye denir. Ancak Farmasi’ye üye olduğunuzda hiçbir kota doldurmanıza, ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece evinizin ihtiyaçlarını almak için de üye olabilirsiniz. Eğer isterseniz tabi ki para kazancı da elde edebilirsiniz.

  FARMASİ SPONSORU NE DEMEKTİR?

  Farmasi’ye üyelik işlemi gerçekleşen ve kazanç elde eden kendisine bağlı en az bir girişimcisi olan kişiye denir. Sponsor, girişimcinin tüm gelişim, kazanç sürecinde kendisine destek olan kişidir.

  FARMASİ GİRİŞİMCİSİ VEYA SPONSORU OLMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR NELERDİR?

  18 yaşını doldurmuş TC kimlik kimlik numarası olan herkes Farmasi’nin onayıyla girişimci veya sponsor olabilir.

  ŞİFREMİ UNUTTUM NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

  www.farmasiint.com.tr adresinden Girişimci girişi bölümüne tıklayarak TC kimlik numaranızı yazarak sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza SMS ve e-posta adresinize şifreniz gönderilecektir.

  KENDİ GİRİŞİMCİ SAYFAMA NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?

  www.farmasiint.com.tr web sitemizden girişimci girişi bölümüne tıklayarak TC kimlik numaranızı yazıp şifreniz ile sayfanıza giriş yapabilirsiniz.

  KENDİ ALT EKİBİMİ OLUŞTURABİLİR MİYİM? GİRİŞİMCİ EKLEYEBİLİR MİYİM/ NASIL EKLEYEBİLİRİM?

  Kendi sayfanızda Alt Ekip sekmesi altındaki Girişimci ekle butonunu tıklayarak kaydetmek istediğiniz kişinin bilgilerini girerek kendi grubunuza üye ekleyebilirsiniz.

  • Sizleri de sponsor destekli ekibimizde görmek isteriz.
  • Daha fazla bilgi için iletişim telefon no: 0538 370 03 84

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.