FARMASİ’YLE KAZANÇ

  FARMASİ’YLE KAZANÇ

  Farmasi’ye ilk defa üye olduktan sonra kazancınız ve kariyeriniz için ilk üç ay oldukça önemlidir.

  Siz, birbirini takip eden üç ayda sürekli gelişip büyüyerek tamamladığınızda, sizi hayallerinize kavuşturacak kazanç ve kariyerler artık sizin demektir.

  ilk üç ayda, 180 tl puan ve üzerindeki her kazançlı alışverişinizde size özel hediyeler sizi bekliyor.

  1. AY BİANCA KADIN PARFÜM HEDİYE
  2. AY AT KESTANESİ BALSAM& VİTALİZİNG SARIMSAKLI ŞAMPUAN HEDİYE
  3. AY THEROS ERKEK PARFÜM & GLAMOROUS KADIN PARFÜM HEDİYE

  DİREKT İSKONTO

  Farmasi’de girişimci olduğunuz andan itibaren elde edeceğiniz indirim kodu ile ne zaman isterseniz Farmasi’nin büyülü dünyasından sağlıklı ve kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Direkt iskonto ile ürünlerinizi güncel kataloğumuzu kullanarak %40 a kadar oranlarla indirimli alma fırsatı yakalarsınız.

  SATIŞ KAZANCI

  Farmasi’ye kayıt işlemini gerçekleştirdiğinizde , özel indirim oranı alarak işinize başlarsınız. Bu indirim oranı, size katalog fiyatının %30 ya da %40 altında belirlenmiş bir satın alma imkanı sunar. Bu oran ürün gruplarımıza göre farklılık gösterir. Bu oranlar sizin küçük bir yatırımla, hem yüksek kazanç hem de tasarruf elde edeceğinizi gösterir.

  Bir örnekle açıklamak gerekirse ; Dost, arkadaş, komşu, akraba, diğer sevdikleriniz ve müşterileriniz sizden almak istedikleri ürünleri size sipariş ettiler. Katalog fiyatı 1.400 tl olan ürün siparişleri aldınız. Ancak , siz bu ürünleri üye olmanın avantajı ile 1.000 tl ye aldınız. Siparişleri müşterilerinize ulaştırdınız ve toplamda tam 1.400 tl ürün önerdiniz. Bunun anlamı ise; 1.000 tl lik yatırım ile net 400 tl kazancınız olduğunu gösterir.

  İndirim kodunuzu almak için tlf numaramız: 0538 370 03 84

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.